Інтеграція освітнього простору вищої та початкової школи

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання, Балик Н. Р., Скасків Г. М., в рамках співпраці з освітянами Тернополя провели на базі STEM-центру Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка науково-методичний семінар з вчителями Тернопільської загальноосвітньої школи № 28 з питань реалізації інтегрованого навчання у закладах середньої та вищої освіти.

Досвідом з викладачами та студентами поділились вчителі ЗОШ № 28, спеціалісти вищої категорії Швець Оксана Михайлівна та Пришляк Надія Богданівна, що працюють за концепцією Нової української школи та програмою «Інтелект України».

Студенти представили свої інтегровані проекти для учнів початкових та старших класів. Учасники семінару обговорили можливості та перспективи співпраці при підготовці модельних навчальних програм та реалізації спільних проектів.

Вчитель вищої категорії Швець О. М. знайомить учасників семінару з Модельними навчальними програмами НУШ

Вчитель вищої категорії Пришляк Н. Б. презентує підручники для Нової української школи

Учасники семінару обговорюють тижневі цикли за програмою «Інтелект України»