Студенти фізико-математичного факультету на екскурсії у столиці

Студентське життя на фізико-математичному факультеті – це не тільки заняття, стартапи та різноманітні події, які практично щодня відбуваються в стінах університету. Це  - також і змістовний та цікавий відпочинок. І, напевно, саме це викликає найбільше емоцій та залишає незабутні враження про студентські роки.  Такими емоціями сьогодні ділились із фізматівцями, користувачами соціальних мереж та своїми знайомими студенти групи ІМ-23, які разом із куратором доцентом кафедри інформатики та методики її навчання Барна О.В. повернулись із екскурсії у м. Києві.

Програма екскурсії була дуже насиченою. Студенти розділились у думках про те, що найбільше сподобалось їм особисто та що б вони порадили своїм друзям, які плануватимуть подібну екскурсію: прогулянка історичними місцями столиці, ознайомлення із пам’ятниками трагічної історії та подіями боротьби за незалежність та державність України: музей Голодомору,  алея Слави, пам’ятник загиблим воїнам-афганцям, меморіальний комплекс участі України у Другій світовій війні чи прогулянка Маріїнським парком, Хрещатиком, відвідування урядового кварталу,  цвітіння магнолій та рододендрону у Національному Ботанічному саду, фотосесія біля Золотих воріт, Київ у нічних вогнях… Одностайні емоції викликали згадки про події п’ятирічної давності на Майдані Незалежності під час спільної молитви за загиблою Небесною сотнею. А також сюрприз, який отримали студенти за сприяння випускника фізико-математичного факультету, а нині депутата Верховної Ради України Барни О.С. - екскурсія у Верховну Раду України. Студенти не тільки  ознайомились із історією українського парламентаризму,  побачили  виставкові експозиції, побували у кулуарах, пообідали у депутатській їдальні, познайомились із роботою комітетів Верховної Ради,  а також взяли участь у парламентських слухання на тему: "Збалансований розвиток людського капіталу: завдання освіти і науки" . Втомлені, щасливі, переповнені емоціями, з сотнею фото а відео студенти уже планують наступну поїздку.

Студенти спеціальності «Інформатика» на екскурсії у столиці

Короткий відпочинок у Маріїнському парку

Майбутні лідери під стінами Верховної Ради України

Студенти ТНПУ – наймолодші учасники парламентських слухань