Кафедра інформатики та методики її навчання розширює сфери науково-методичної діяльності

2 травня на запрошення Науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Хмельницького ОІППО в рамках підписаних угод про співробітництво доцент кафедри інформатики та методики її навчання Барна О.В. була одним із спікерів  вебінару з питань навчання інформатики у 2019-2020 навчальному році  та представила авторську концепцію навчання в НУШ,   підручник з інформатики для 6 класу, який підготовлений у співавторстві із професором, проректором Київського університету імені Бориса Грінченка Морзе Н.В. та доцентом цього університету Вембер В.П. Підручник має гриф Міністерства освіти та науки України, прийшов усі тури конкурсного відбору та вийде в Українському освітянському видавничому центрі «Оріон» накладом у майже 143 тис. примірників.

Така діяльність викладачів кафедри демонструє не тільки відкритість та інноваційність професорсько-викладацького складу кафедри, презентує науково-методичні здобутки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, сприяє ознайомленню широкого загалу вчителів, працівників методичних служб та методистів із проектами, стартапами, розробками, які реалізуються на фізико-математичному факультеті, а також має на меті інформування усіх учасників освітнього процесу про переваги навчання на спеціальностях, які доступні майбутнім абітурієнтам.

Сторінка вебінару на початку реєстрації учасників

Презентація підручника «Інформатика, 6 клас»