На фізматі провели конференцію з проблем інноваційних методів моделювання інформаційних систем

7 травня 2019 року на кафедрі інформатики та методики її навчання відбулася регіональна науково-практична конференція «Інноваційні методи моделювання і проектування інформаційних систем». У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри, вчителі Тернопільської, Львівської, Рівненської та Івано-Франківської, Чернівецької областей, студенти спеціальності «Інформатика».

Цікавими були виступи про аналіз фотографічних зображень для виявлення неприродних артефактів, використання сучасних методів дизайнерського проектування засобами 3ds MAX, презентаційний додаток з елементами доповненої реальності для мобільної платформи Android.

Чимало уваги було приділено й проблемам сучасної освіти у закладах загальної середньої освіти. Виступи про створення методичного забезпечення для вивчення інформатики у профільній школі та особливості вивчення інформатики у профільній школі викликали жвавий інтерес аудиторії.