Професійний розвиток як фактор формування особистості фахівця

19 вересня 2024

У контексті особистісного становлення студентів групи ІС–14 відбувся семінар на тему «Професійний розвиток особистості» під керівництвом куратора групи, доцента кафедри інформатики та методики її навчання Карабін Оксани Йосифівни та методиста відділу навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Криховець-Хом'як Лілії Ярославівни.

Учасники семінару продемонстрували високий інтелектуальний рівень, здатність до адаптації відповідно до нових вимог освітнього процесу, готовність використання цифрових технологій та інтеграції їх до майбутньої професійної діяльності. Студентами групи зазначено різні підходи до професійного розвитку і становлення особистості у процесі професійного розвитку у період освітнього процесу та виконання майбутньої професійної діяльності.