Відбулося відкриття студентської олімпіади АСМ ICPC у Південно-Західному регіоні

19 вересня 2024

У 178 аудиторії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ ICPC 2019 у Південно-Західному регіоні.

Команди регіону радо привітали: ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка — Буяк Богдан Богданович; проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва — Фальфушинська Галина Іванівна; декан фізико-математичного факультету — Громяк Мирон Іванович; начальник відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей, реалізації молодіжних програм управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації — Чорний Ігор Володимирович; доцент кафедри інформатики та методики її навчання — Мартинюк Сергій Володимирович; представник фірми Magnetic One — Хемій Ольга; менеджер з маркетингу (Marketing Manager) фірми Future Processing — Дзюда Руслан; викладачі кафедри інформатики та методики її навчання та спонсори олімпіади.

Учасникам команд було вручено сертифікати учасників із пам’ятними сувенірами. Їм побажали успіхів та наснаги у боротьбі за право участі у ІІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ ICPC 2019 (1/2 фіналу). Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських та учнівських команд під егідою Association for Computing Machinery.

Меценати олімпіади: dreamviver, Видавництво «Підручники і посібники», Future Processing, MagneticOne, Тернопільська обласна державна адміністрація (Ігор Чорний), Tracker Software Products (PDF-XChange Editor), Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка All-Ukrainian Collegiate Programming Contest