Ніч коду на фізматі

Неймовірна подія, яка уже вдруге збирає у станах університету найчисельнішу кількість студентів у позааудиторний час, відбулась на фізико-математичному факультеті у ніч з 9 на 10 жовтня і збіглася у часі з Європейським тижнем коду. Подія відбувалась у рамках гранту, який факультет виграв у відборі проектів Європейського тижня коду серед 1221 подій у 25 європейських країнах, увійшовши у ТОП-10. Одна із локацій – «Ніч коду» проводилась у співпраці зі STEM-центром фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і зібрала найбільшу аудиторію дівчат-кодерів. Учасники ознайомлювались із платформою кодування ігор; створювали команду проекту та обговорювали ідею ігрової програми; розробляли ігровий проект, здійснювали його кодування та тестування; презентували проект та пропонували його пограти іншим учасникам. Слід відзначити  участь студента-магістранта ІІ курсу заочної форми навчання Тараса Віжевського та інших студентів-організаторів, які організували вивчення із студентами нової платформи для кодування та зорганізували численну кількість локацій для відпочинку. Неоціненними були поради від програмістів-розробників ігор із ІТ-компаній м. Тернополя. Переможці конкурсу отримали відзнаки, а разом з усіма учасниками - масу приємних моментів інноваційного навчання та відпочинку.