І знову практика...

Вже стало доброю традицією кафедри інформатики та методики її викладання проводити компютерну практику першого курсу "особливо".

praktyka2010.jpg

"Особливо" означає і нестандартність завдань, і командну роботу, і, зрештою, ставлення до практики самих студентів, яке  ілюструють цитати з блогів соціальної мережі "Ми з фізмату!" (орфографія збережена):

• Цей день був для нас як міні квест, тобто ми виконували завдання, а в подальшому ми виконували нові. Але суть в тому що у фіналі цього квесту ми отримали останє і головне завдання а разом з ним маленький сюрприз- системний блок.
  • Але на кінець нам стало так цікаво, що ми не хотіли прощатися з ним.... Чекаю з нетерпінням третього дня))))
  • Найбільш мені запам*ятався день тим, що нам принесли "живе" залізо, і ми працювали з ним....Я задоволена цим днем, тому що він пройшов для мене з користю!!!
  • Ой...ну враження від сьогоднішнього дня в мене дуже хороші...нам дали дуже цікаву річ...зветься вінчестер,навіть пробували його підключити до монітора, але, нажаль, не вийшло...)))))))
  • Нам вдалося зробити все,що потрібно і цей факт мене дуже радує)). Нам показали як писати реферат...то був суцільний шок)))...але перейшовши до практичного застосування знань,я для себе підмітила,що мені подобається оформлювати текст правильно,а не так як я робила раніше_)))
  • 3 день практики мене аж ніяк не тішить, вона проходить в цілому дуже монотонно.
  •  Чим раз, тим важче...але ми  не опускаємо рук... Не дурно ж ми обирали цю професію... Кожен із нас ,швидше всього, знав на що він "підписується" .
  •  Нам вдалося зробити все,що потрібно і цей факт мене дуже радує)). Нам показали як писати реферат...то був суцільний шок)))...але перейшовши до практичного застосування знань,я для себе підмітила,що мені подобається оформлювати текст правильно,а не так як я робила раніше_)))
  • Третій день почався, як я спочатку думала нормально, але наспрвді це не так
  • Та то просто капець, не знаю що дальше чекати(
  • Головне що ми стараємося і нам подобається те що ми робимо!
  • Спільна робота нас обєднала і здружила.
  • Чим раз, тим важче...але ми  не опускаємо рук... Не дурно ж ми обирали цю професію... Кожен із нас ,швидше всього, знав на що він "підписується" .
  • Після трьох попередніх днів нам вже не страшно.
  • Роботи дуже багато, проте і ніч не дуже коротка))))))
  • Шкода, звичайно,що практика триває лише тиждень....я з радістю попрацювала в такому режимі ще декілька тижднів,але з умовою,що пар в першій половині дня не буде))))
  • Ось і настав  передостанній день компютерної практики. Все вже йде до якогось логічного завершення,помаленьку все починає ставати на свої містя і ми нарешті розбираємось у всіх тих проблемах і завданнях, які були поставлені перед нами.
  • Зараз без 10 хвилин перша ночі а я пю каву готуюсь до модуля з мат аналізу і набираю реферат . КП змінює пріорітети студентів 1 курсу
  • Саме тепер ФІЗМАТ став домівкою:сьогодні 11 годин проведено на факультеті!!!!!!!!!!
  • Ну ось і закінчується наша перша кп ... Шкода , бо ми тільки почали збільшувати продуктивність своєї роботи як робота, по суті ,закінчилась, Ми можна сказати розігнались а тут і фініш вже. Задання практики були надзвичайно цікавими, мені особисто здобуті знання вже пригодились — створила брошуру зберегла на флешку, випадково форматнула флешку, а далі я не почала як завжди плакати і робити все наново а взяла і САМОСТІЙНО відновила всі файли. Тож можу з впевненістю сказати що недоспані ночі себе виправдали.
  • На годиннику3:30 !!!!!!!!!! Майже весь перший курс фізмату -online!!!!! О, вже 6:00...)))) Остання ніч запам`ятається надовго)))

Кілька світлин з практики можна знайти у фотоальбомі.