Співпраця з компанією Forte Knowledge

Ви талановиті, рішучі, працьовиті, позитивно налаштовані і готові до змін у професійному житті?

Знайти свою нішу на динамічному ринку мобільних додатків Вам дозволить проходження курсу «Розробка мобільних додатків для платформи Android». Ви отримаєте стійкі навички створення мобільних додатків і ефективного використання можливостей, що надаються платформою для розробників.

Ми також допоможемо Вам у найкоротший термін оволодіти професією Тест-інженера. У нас Ви отримаєте необхідні навики, знання та практичний досвід.

Заповніть реєстраційну форму Info Kit, вибравши безкоштовні заняття, та вкажіть назву курсу, який Ви хочете відвідувати.

Детальнішу інформацію про розклад та курс можна отримати на сайті фізико-математичного факультету та тут:

В курсі QA розглядають основні теоретичні та практичні аспекти тестування програмного забезпечення, а саме: роль тестування в життєвому циклі розробки програмного забезпечення, види програмних дефектів та помилок, методи, рівні та типи тестування, а також основи ведення спеціалізовоної технічної документації (bug reports), написання  та виконання тест-кейсів. Після кожної теоретичної частини проводиться практичне заняття з метою закріплення набутих знань та формування необхідних навичок.

Початок QA курсу 19 жовтня. Заняття проходитимуть 2 рази в тиждень на базі ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Детальнішу інформацію про розклад та курс можна отримати тут:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 096 275 4950

Android  курс з Forte Knowledge є вашим квитком до вивчення найактуальніших технологій на ринку сьогодні. щоб отримати роботу своєї мрії!

В даний час мобільні пристрої - смартфони і планшети - з екзотики перетворилися на невід'ємний атрибут сучасної людини. Android є найбільш популярною платформою для мобільних пристроїв, а кількість нових пристроїв під управлінням Android наближається до мільйона. Знайти свою нішу на динамічному ринку мобільних додатків Вам дозволить проходження курсe «Розробка мобільних додатків для платформи Android». На цих курсах Ви отримаєте стійкі навички створення мобільних додатків і ефективного використання можливостей, що надаються платформою для розробників, а саме:

• Мова Java з використанням IDE Eclipse, Android SDK.
  • Розробка користувальницького інтерфейсу Google Android.
  • Базові віджети і елементи призначеного для користувача інтерфейсу.
  • Введення в роботу з базами даних.
  • Взаємодія Google Android з SQLite.
  • Мережеве та системне програмування.
  • Клієнт-серверні рішення.
  • Мережеві протоколи та їх застосування при розробці програмного забезпечення.

Для комфортного і плідного проходження курсу потрібно володіти базовими навичками програмування на Java. Android SDK - це, фактично, велика бібліотека класів, при її використанні Ви зіткнетеся з усіма базовими мехнізмамі і методами об'єктно-орієнтованого програмування.
Інструктор: Нік Грінко
Дата початку: 2 жовтня 2013