Перші враження...

Від усієї групи Ф-11 хочемо подякувати, що так гостинно прийняли нас у  Велику Фізматівську Родину! Хочеться також  додати, що хоча ми лише поповнили студентські лави, та уже встигли помітити, що навчання на фізико-математичному факультеті – це не лише важка праця, а й море позитиву кожного дня!

Про весь вищий навчальний заклад  можемо із впевненістю сказати, що окрім нас в ТНПУ здобувають знання ще тисячі бажаючих. І кожен студент вибрав напрямок, який припав йому до душі. Викладачі та керівництво вузу здійснюють великий внесок у становленні молодої особистості і кваліфікованого працівника. Визначною подією для усіх стало 22 жовтня, коли ректор ТНПУ ім. В.Гнатюка Володимир Петрович Кравець у столиці отримав високу відзнаку за почесне третє місце в рейтингу Міністерства освіти за результатами діяльності та потенціалом.

І наостанок хочеться додати , що як би важко не було ,але ми усі – велика сім’я і тому завжди допомагатимемо один одному. Адже як не крути – а студентські роки все ж найкращі, особливо, якщо їх провести на Фізматі!!!