Студентські проекти відзначив міський голова

надал і студентиВід ідеї до успіху: кращі соціальні проекти відзначив міський голова та пообіцяв втілити

Фінальне обговорення кращих соціальних проектів конкурсу «Зроби своє місто кращим» відбулося 6 березня у міській раді. Студенти магістратури ТНПУ, які працювали над їх розробкою у рамках інноваційного тренінгу кафедри інформатики та методики її викладання  «Застосування ІКТ-технологій у проектному менеджменті», презентували свої напрацювання.

Як зробити пішохідні переходи більш безпечними пояснив студент інженерно-педагогічного факультету Ігор Чернецький. У проекті «Зебра безпеки» він пропонує додатково освітлити їх. Зробити тернополян щасливими прагне студентка факультету іноземних мов Оксана Брикайло. Її проект – «Сім кольорів щастя у твоїх долонях». Студентка факультету іноземних мов Христина Кітковська презентувала проект «Тернопільські зупинки: розвиток креативних соціальних площадок». Його завдання – покращення вигляду міста шляхом встановлення табло на зупинках громадського транспорту з інформацією про відомих людей краю, цікавими фактами та позитивними новинами. Проект «Зроби місто кращим», який розробили студенти фізико-математичного факультету Олександр Бельський та Володимир Юськів,  передбачає створення інтернет-ресурсу швидкого реагування, який дозволить жителям інформувати владу про проблеми міста та ідеї їх вирішення.

Після обговорення міський голова Сергій Надал запропонував сформувати робочі групи, які будуть безпосередньо займатися реалізацією цих соціальних проектів. До їх складу увійшли представники влади та магістранти ТНПУ. Через місяць вони звітуватимуть про спільну роботу. Також мер міста нагородив студентів наручними годинниками.

Авторам тренінгу, у рамках якого розроблені проекти, – завідувачу кафедри інформатики та методики її викладання Надії Балик та  доценту кафедри Галині Шмигер запропонували провести конкурс «Зроби своє місто кращим» у інших вузах Тернополя.

Балик Надія романівна Шмигер Галина Петрівна