Фізматівська мандрівка

Дорогі ФІЗМАТІВЦІ! Хочу Вам розповісти про нашу спільну поїздку (груп Ф-11 та І-14), яка відбулася з 20 по 22 червня, у село Касперівці, що на Тернопільщині. За ці три дні ми отримали "море" позитивних вражень, приємних відчуттів, які потім будемо згадувати з усмішкою на обличчі. Ця довгоочікувана поїздка відбулась завдяки хорошій дружбі, яка зав'язалась між нашими групами від прчатку навчання на ФІЗМАТІ, і ще більше тепер зміцнилась.

Мандрівка розпочалась у п'ятницю, коли фізики успішно здали останній (найважливіший для них!) екзамен. Дорога була легкою і позитивною, чому сприяло ще й те, що наш водій виявився дуже веселою і приємною людиною.
Завжди знала, що Тернопільщина багата на мальовничі місця, і у Касперівцях усі були захоплені картиною, яку побачили. Нам пощастило жити у чудовому будиночку біля річки. Вдень ми весело проводили час: плавали, ходили у ліс, проводили тенісні турніри, фотосесії та, звичайно, просто відпочивали. Вечорами усі збирались за столом, як велика сім’я, щоб повечеряти, поспілкуватись, поділилитись враженнями.
З
апам'ятаємо, як вдосвіта Сергій Володимирович із хлопцями ходили на рибалку, а в обід Наталя Борисівна вже частувала нас смачною ухою. А якими смачними були шашлики... та інші страви, які готували всією кагортою.
По дорозі назад ми побували в урочищі Червоне і на Джуринському водоспаді, де вдалось, навіть, стати трохи акторами.
Кожен проводив час в своє задоволення, але, не дивлячись на це, ми всі залишились єдиним дружнім колективом. Особлива подяка нашим кураторам: Світлані Олексіївні, Сергію Володимировичу, а також Наталі Борисівні, адже без них ми б не поїхали.
Ця поїздка неодмінно залишила відбиток в нашому студентському житті. За хорошою традицією, яку ми започаткували, сподіваємось і надалі подорожувати, адже "як не крути, а студентські роки – все ж таки найкращі!"