Тренінг для викладачів

Тренінг для викладачів кафедри інформатики та методики її викладання

«Організація міжгрупової взаємодії студентів під час навчання у ВНЗ»

24 вересня в рамках роботи Міжнародного тренінгового центру «Освітня інноватика», який створений при кафедрі інформатики та методики її викладання відбувся міні-тренінг на тему «Організація міжгрупової взаємодії студентів під час навчання у ВНЗ». Учасники тренінгу опанували методикою налагодження роботи студентів у групі, освоїли нові інструменти, які використовуються провідними світовими університетами для навчання студентів за технологією кооперативного навчання, ознайомились із сервісом Веб 2.0 для організації хмарного навчання, зокрема віртуальною дошкою Padlet. За результатами портфоліо, розробленого у ході  тренінгу,  учасникам було вручено сертифікати Центру. За відгуками учасників опановані практичні уміння дозволять викладачам впровадити інноваційні освітні технології, що сприятимуть формуванню компетентностей випускника вузу, який готовий до професійної діяльності в умовах інформаційного суспільства. Тренінг проведено к. пед. наук, доцентом кафедри інформатики та методики її викладання, сертифікованим тренером-експертом освітніх програм Intel Барною О.В.