Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на всесвітній мапі Години коду

З 5 по 10 грудня в світі проводиться глобальний захід - Година Коду, який залучає десятки мільйонів учнів та студентів у більш як 180 країнах світу. Розробники платформи пропонують завдання для випробувань більш як 45 мовами для учасників від 4 до 104 років.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання на базі STEM-центру «Цифрові ерудити» теж долучився до всесвітніх заходів. В годині коду брали участь не тільки студенти фізико-математичного факультету, а й викладачі. Адже сьогодні ІТ-технології розвиваються дуже стрімко, потребують від кожного здатності навчатись протягом життя. Програмування стає такою ж ознакою грамотності, як читання та письмо. Під час проведення заходів учасники Години коду опановували технології, які пов’язані із застосуванням скриптових мов програмування.